DropBox zdvojnásobil odměnu za referraly (zpětně!)

Včera si tak spokojeně pracuji a najednou se mi rozsvítí zpráva od DropBoxu, že prý mi zvýšili prostor na 18 GB. Nechápal jsem, čím jsem si to zasloužil, ale po průzkumu Twitteru bylo brzy jasno – DropBox zdvojnásobil odměnu za přivedeného zákazníka a místo 256 MB dává nyní 512 MB. Na 1 GB navíc tak nově potřebujete dva lidi místo čtyř. A co je na tom nejlepší, udělal to u všech referralů i zpětně, takže z mých nasbíraných 8 GB od referralů se rázem stalo 16 GB. Jak získat levně referraly jsem psal v článku 10 GB Dropbox legálně a za hubičku.

Celá věc má ale ještě jeden rozměr. Načasování této akce podle mě rozhodně není náhodné. Už nějaký čas se proslýchá, že Google spustí svůj dlouho očekávaný GDrive v řádu dní. Údajně to má být ještě před ohlášením čtvrletních výsledků, aby ohlášením GDrivu zaujal investory a pomohl svým akciím. No a DropBox právě v tomto období strhává pozornost na sebe a ubírá Googlu v mediích prostor.

Jsem opravdu zvědav, s čím Google přijde, ale podle kusých zpráv to vypadá, že DropBox může být zatím v klidu a Google s GDrive zatím jeho kvalit nedosáhne. Ale třeba bude všechno jinak. Měli bychom se to dozvědět už brzy.

2 komentáře u „DropBox zdvojnásobil odměnu za referraly (zpětně!)

 1. ZDARMA dalších 500 MB pro Vás i pro mě.
  Můžete instalovat přes mou pozvánku: http://db.tt/OFgAR0oz
  Pak obdržíte Váš vlastní odkaz s pozvánkou a z toho si můžete zas navýšit kapacitu s někým dalším atd. atd. Díky. Honza

 2. Dropbox je SKVĚLÝ Doporučují !!! Používám ho denně!!!
  Pokud chcete začít s Dropboxem využijte k instalaci mou pozvánku ( referal invitation )
  a získáme oba navíc 500 Mb zdarma ( + 2Gb na začátek ) (dá se tak nasbírat až 20 GB zdarma)

  použijte link: http://db.tt/Dnw8mi4A

  Díky Roman

Komentáře nejsou povoleny.