Vyberte stránku

Každý má takový Twitter, jaký si udělá a zaslouží a já si na ten svůj nemohu nějak moc stěžovat. I přesto se mezi těmi, které sleduji, občas najdou výtečníci, kterým musím dát po čase unfollow. Sepsal jsem proto svůj  seznam bodů, kterými když se budete řídit, zbavíte se mého sledování a předpokládám, že při důsledném dodržování se brzy zbavíte všech svých followerů. Pojďme na to:

  1. Propojte svůj Twitter s jinými sociálními sítěmi a nechte je automaticky posílat tweety s tím, co v dané síti děláte. Není nic lepšího, než když 5x denně oblažíte své followery sdělením, že „I’m at Globus Zličín (Praha) http://4sq.com/blabla“.
  2. Udělejte si automatické propojení Facebooku na Twitter, aby se vám na něj kopírovala každá blbost, kterou tam píšete. Nezapomeňte také zajistit, aby se na Twitter propisovaly hlášení typu „právě jsem nahrál do fotogalerie 5 fotek“.
  3. Odkazujte na věci, které fyzicky leží na Facebooku nebo jiné síti a k prohlížení vyžadují přihlášení. Není nic lepšího, než kliknout na odkaz, na kterém není nic, jen přihlašovací okno (je to neuvěřitelné, ale ne každý na Twitteru má Facebook).
  4. Používejte Twitter jako diskusní server a chatujte tam o věcech, které nikoho nezajímají. Zažil jsem dva lidi, kteří se dokázali bavit celé dopoledne o nějakém nesmyslu, který skoro jistě zajímal jen je dva a dokázali si k tématu vyměnit asi 50 v podstatě soukromých tweetů. Využívat direct messages není tak cool, je třeba otrávit co nejvíc nebohých followerů.
  5. Nezapomeňte napsat obden nějaký ten drunktweet a je úplně jedno, zda drunk jste nebo ne. Pokud máte zároveň startup (stačí nějaká blbost, co má web), je to ještě lepší – můžete psát drunktweety z těch skvělých afterparty, co se konají po cool startup eventech.

Pokud se zde uvedených doporučení budete držet, brzy vás už nebude žádný follower obtěžovat :)

Máte nějaký další tip na obtěžující chování na Twitteru? Doplňte ho do komentářů pod článek.