Vyberte stránku

Od zimy vývojáři v iinfu nedělají nic jiného, než koukají na videa z celého světa. Trochu přeháním, ale chci tím trochu naznačit, čím poslední měsíce žijeme – novým projektem Bomba.cz.

David dnes na blogu odtajnil to podstatné a nemá cenu se znovu rozepisovat o tom, co na Bomba.cz bude a co ne. Při čtení Davidova spotu a hlavně komentářů k němu mě ale napadla jedna podstatná věc, kterou David nenapsal. A totiž to, že bloger či čtenář blogu není až tak úplně cílovka pro Bomba.cz. Resp. cílovkou není člověk, který všechno zná, všude byl dvakrát a s oblibou o tom píše do diskusí. Takže já očekávám po spuštění stovky komentářů o trapné kopii YouTube (co na tom, že jde o úplně jiný koncept), o vyhozených penězích a projektu odsouzenému k záhubě. To je asi úděl každého nového projektu, který startuje pod trochu známou značkou a je „mediálně“ sledován.

Já sám si myslím, že Bomba.cz uspěje nad očekávání dobře. Nemyslím si, že uspěje všechno, co tam David jako „ideový otec“ naplánoval, ale jako celek to bude úspěch. Můj čistě soukromý cíl nebo spíše odhad je do roka 300 000 návštěvníků měsíčně. Jak se to bude dařit uvidíme už během tohoto měsíce. Sám jsem na to zvědav už proto, že vstupujeme trochu do neznáma – do „mainstreamové“ zábavy, když doteď jsme se pohybovali převážně ve specializovaném a úzce zaměřeném zpravodajství.