Vyberte stránku

Že jsme koupili od Patricka Zandla Jagg.cz není žádné tajemství. Že jsme se vydali na nákupy i k sousedům na Slovensko a pořídili Jaggu bratříčka MojeLinky.sk, už tak známá věc není. Dnes odpoledne jsme po několika měsících celou akci zdárně dokončili převodem Jaggu. MojeLinky.sk jsme převedli pod naší správu již minulý týden.

Budoucnost

Budeme teď několik týdnů až měsíců obě služby pozorovat a seznamovat se s jejich fungováním. Po tomto seznamovacím období se rozhodneme co dál. Varianty jsou v podstatě dvě – rozšiřovat a vylepšovat služby na stávajících základech open-source projektu Scuttle, nebo je napsat na zelené louce znova s tím, že si je uděláme po svém a s využitím existujících technologií v IInfu. Mně osobně se zdá pravděpodobnější varianta číslo dvě, protože vždy se lépe udržuje něco, co známe do posledního řádku kódu. Ale nechci předbíhat – letos se s oběma servery téměř jistě nestane nic zásadního a uživatelé se nemusí bát razantních zásahů do toho, na co jsou zvyklý.

Jako pravděpodobné vidím i sjednocení obou značek, akorát jsme se ještě uvnitř firmy neshodli, zda to bude Jagg nebo MojeLinky. Doménoví spekulanti pohov – domény máme oboje :)

Mým skromným cílem je do konce roku zdvojnásobit návštěvnost, GTPR dostat na 6 a dostat zpět výraznou část peněz, které nás oba projekty stály. Skromně si myslím, že by nic z toho neměl být zásadní problém :)