Vyberte stránku

K sepsání mě „vyprovokoval“ článek Dropbox hack 10 Gb prostoru ZDARMA! na Soom.cz. Článek pojednává o takovém malém podvůdku, kdy si vyrobíte referály a získáte tak 10 GB prostoru zdarma.

Pokud nechcete podvádět a porušovat pravidla, existuje i jiná cesta, který sice stojí pár korun, ale máte čisté svědomí a dá podle mě i méně práce.

Co budeme potřebovat

  • Google AdWords
  • trochu času
  • pár desítek korun

Jak na to

V AdWords vytvoříte inzerát (nejlépe v angličtině), který bude nabízet registraci do Dropboxu. Na znění inzerátu záleží, kolik vás to bude nakonec stát. Ideální je např. něco jako „Dropobox, až 10 GB prostoru zdarma. Registrujte se zde“. Zásadní vtip je v tom, že jako URL inzerátu použijete adresu s vaším referral odkazem (ten najdete ve svém Dropbox účtu na adrese https://www.dropbox.com/referrals).

Pokud napíšete dobře inzerát a cenu za klik, získáte prostor za 150 – 200 Kč a nedopustili jste se žádného podvodu, protože jste Dropboxu přivedli reálné uživatele.

BTW: všimněte si, že tu není žádný referal odkaz na Dropbox, protože já už těch 10 GB mám a více nejde (jde, Dropbox zdvojnásobil odměnu za referrala).

BTW2: tento postup není můj nápad, je popsán na zahraničních blozích mnohokrát.