Vyberte stránku

K sepsání mÄ› „vyprovokoval“ článek Dropbox hack 10 Gb prostoru ZDARMA! na Soom.cz. ÄŒlánek pojednává o takovém malém podvůdku, kdy si vyrobíte referály a získáte tak 10 GB prostoru zdarma.

Pokud nechcete podvádět a porušovat pravidla, existuje i jiná cesta, který sice stojí pár korun, ale máte čisté svědomí a dá podle mě i méně práce.

Co budeme potřebovat

  • Google AdWords
  • trochu času
  • pár desítek korun

Jak na to

V AdWords vytvoříte inzerát (nejlépe v angličtinÄ›), který bude nabízet registraci do Dropboxu. Na znÄ›ní inzerátu záleží, kolik vás to bude nakonec stát. Ideální je napÅ™. nÄ›co jako „Dropobox, až 10 GB prostoru zdarma. Registrujte se zde“. Zásadní vtip je v tom, že jako URL inzerátu použijete adresu s vaším referral odkazem (ten najdete ve svém Dropbox účtu na adrese https://www.dropbox.com/referrals).

Pokud napíšete dobÅ™e inzerát a cenu za klik, získáte prostor za 150 – 200 Kč a nedopustili jste se žádného podvodu, protože jste Dropboxu pÅ™ivedli reálné uživatele.

BTW: všimněte si, že tu není žádný referal odkaz na Dropbox, protože já už těch 10 GB mám a více nejde (jde, Dropbox zdvojnásobil odměnu za referrala).

BTW2: tento postup není můj nápad, je popsán na zahraničních blozích mnohokrát.