Vyberte stránku

Kdysi jsem někde četl, že pokud chcete něco dobře prodat, musíte k tomu přidat zajímavý příběh. A byt, který prodávám, příběh má. Před 13 lety v něm začal vznikat Root.cz, největší český server o linuxu a open source a o rok dříve i ve své době hodně oblíbené Navrcholu.cz.

Být to dnes, tak bychom s Michalem říkali, že děláme hustej startup, jezdili bychom na všechna ta setkání startupistů a byli bychom strašně in a cool. Před 13 – 14 lety jsme prostě dělali stránky na tom internetu a jako většina nám podobných jsme je dělali v ložnici :) Na pevné lince o závratné rychlosti 33 Kbps v tomto bytě vznikly weby, které pravděpodobně mnoho čtenářů mého blogu používá nebo alespoň zná.

A nyní můžete tento byt s atmosférou doby průkopnických začátků budování českého internetu mít a třeba v něm založit vlastní startup :). Jediné, co milovníky retra asi zklame, je to, že už tam není linka 33 Kbps, ale obyčejné nudné UPC s 25 Mbps.

Byt

Byt se nachází v Praze 6 Řepích, což je celkem žádaná lokalita, která mezi pražskými sídlišti patří k těm nadprůměrným. Byt je dispozice 3+1 a je v osobním vlastnictví. V okolí je veškerá občanská vybavenost: několik supermarketů, několik škol a školek, doktoři i služby. Doprava do centra Prahy je bezproblémová – 17 minut tramvají na Anděl nebo 20 minut busem na Dejvickou. Pokud míříte dál, oceníte blízkost letiště Václava Havla (Ruzyně).

10 000 Kč odměna

Pokud byt nesháníte, třeba víte o někom, kdo ano. Nabízím 10 000 Kč tomu, kdo mi doporučí zájemce, se kterým dojde k podpisu smlouvy a byt si koupí.

Pokud tedy hledáte byt v Praze, nebo víte o někom, kdo ho hledá, mrkněte na www.byt-repy.cz a tam najdete vše podstatné včetně fotek, vybavení, ceny atd. Případné dotazy rád zodpovím.

A samozřejmě budu rád, když odkaz na tento příspěvek nebo přímo na web pošlete dál. Díky.