Vyberte stránku

Tiše předpokládám, že článků o novém projektu Davida Kirše bude brzy plný internet. Ale není se co divit. David už na jaře dokázal, že umí (viz dále) a blogeři budou doslova nadržení ukousnout si něco peněz i z jeho nového projektu s trochu lacině působícím názvem Milionové impérium.

3000 Kč provize

Nutno ale přiznat, že nebude moc affiliate programů, kde můžete za jeden prodej získat 3000 Kč, takže ten zájem je logický. 3000 Kč za prodej  je opravdu ojedinělá nabídka a kvůli ní už stojí za to sednout a napsat nějaký ten textík :). Možná mě někdo v komentářích vyvede z omylu a pošle mi tipy na programy, kde je odměna ještě větší a snadnější. Koneckonců třeba z finančního sektoru vím sám o produktech, kde za prodej/smlouvu není problém inkasovat i vyšší tisíce, ale na takové odměny většinou nedosáhnete jako „obyčejný“ bloger. Já každopádně považuji tento program za jeden z mála, kde když to uděláte dobře, nebudete paběrkovat po stokorunách, ale v pohodě si můžete vydělat třeba na nový komp :)

Co je milionoveimperium.cz

A o čem že nový projekt milionoveimperium.cz je? David tvrdí, že díky jeho tréninku objevíte svůj talent a změníte to, co děláte, na podnikání snů. Objevíte prý v sobě Miliónové impérium. Tato strategie Davidovi v březnu vydělala 5,3 miliónů a na provizích partnerům rozdal cca 700 tisíc, takže asi ví, o čem mluví.

Na můj vkus je ten název trošku moc bombastický a evokující různé multilevely a obdobné sekty a upřímně řečeno, na někoho asi tak bude působit i úvodní video. Kdybych nesledoval Davidovu jarní akci a neviděl, že mu to fungovalo, asi bych o tom dnes nepsal.

Trénink můžete zkoušet zdarma

Na rozdíl od multilevelů a podobných nesmyslů po vás ale nikdo nechce žádné peníze předem, registrace je zdarma. Prostě se přihlaste a uvidíte, zda vás David časem přesvědčí, že zaplatit za jeho kurz je nejlepší investice vašeho života.

Pokud se chcete zapojit jako affiliate partner, můžete zde.